Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
Wydajność
| Specyficzne technologie | SPLENDID |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
Porty i interfejsy
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
Ergonomia
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy | 16 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 194,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 431,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,5 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 611,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 53,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 364,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,6 kg |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 151 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Poznaj zasady i koszty dostawy.
Nietrafiony zakup? Spokojnie. Poznaj zasady zwrotów.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane