Wyprzedź konkurencję dzięki G2745QSU z technologią panelu IPS i 1ms MPRT. Pozwól sobie na wyjątkową doskonałość w grach dzięki 27’’ GB2745QSU. Ten monitor oferuje technologię paneli IPS, rozdzielczość WQHD (2560x1440), częstotliwość odświeżania 100 Hz i ultraszybki czas reakcji 1 ms MPRT. Przenieś swoją przygodę z grami na wyższy poziom dzięki funkcji Black Tuner, która zapewnia krystalicznie czystą widoczność nawet w najciemniejszych scenach. Dodatkowo, monitor został wyposażony w postawę o regulacji wysokosci 15 cm. Dostępny także ze stopą bez regulacji wysokości: G-Master G2745HSU-B2 (1920x1080) i ze stopą bez regulacji wysokości: G-Master G2745QSU-B2 (2560x1440)
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
Częstotliwość odświeżania 100 Hz przekłada się na lepszą płynność obrazu. Migotanie obrazu jest zredukowane, a zmęczenie oczu jest również mniej odczuwalne. Zwiększona częstotliwość oznacza również łagodniejsze przejścia między kontrastowymi kolorami, płynniejsze sceny ruchu zarówno w filmach, jak i grach, a nawet zmniejszone migotanie kursora myszy.
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
| Producent | iiyama |
|---|---|
| Typ | dla graczy |
| Typ ekranu | płaski |
| Przekątna | 27 cali |
| Rozdzielczość nominalna | 2560 x 1440 piksele |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Obszar aktywny | 597 x 336 mm |
| Głośniki | tak |
| Standard portów wideo | DisplayPort HDMI |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji plamki | 1 ms |
| Możliwość regulacji | obrót na podstawie (swivel) obrotowy ekran (pivot) pochył wysokość |
| Moc głośników | 2 x 2W |
|---|
| Pozostale technologie | Adaptive Sync |
|---|
| Redukcja migotania | tak |
|---|---|
| Filtr światła niebieskiego | tak |
| Zużycie energii w trybie pracy | 21 W |
|---|---|
| Klasa energetyczna (2021) | E |
| Porty wejścia/wyjścia | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 2.0 2 x USB 3.2 gen 1 Type A |
|---|
| Format obrazu | 16:9 |
|---|---|
| Kontrast | 1300:1 |
| Kąt widzenia pion | 178 ° |
| Kąt widzenia poziom | 178 ° |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16.7 mln |
| Kolor obudowy | czarny |
|---|---|
| Szerokość | 611.5 mm |
| Wysokość | 555.5 mm |
| Głębokość | 214 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Akcesoria | kabel DP kabel HDMI kabel USB kabel zasilający |
|---|
Poznaj zasady i koszty dostawy.
Nietrafiony zakup? Spokojnie. Poznaj zasady zwrotów.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane