Stylowa konstrukcja ProLite XU2793QSU od krawędzi do krawędzi sprawia, że jest doskonały do konfiguracji wielu monitorów. Dzięki technologii panelu IPS zapewnia precyzyjne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Częstotliwość odświeżania 100 Hz w połączeniu z funkcją AdaptiveSync gwarantuje natychmiastową poprawę płynności obrazu. XU2793QSU oferuje imponującą rozdzielczość QHD (2560 x 1440), umożliwiającą wyświetlanie o prawie 77% więcej informacji niż ekran Full HD. Wysokie wartości kontrastu i jasności przekładają się na doskonałą wydajność przy projektowaniu graficznym i stron internetowych. Dodatkowo, monitor wyposażony jest w głośniki, 2 porty USB, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, oraz funkcję redukcji niebieskiego światła dla zmniejszenia zmęczenia oczu, zapewniając optymalny komfort użytkownika. Ten 27" monitor to nie tylko doskonały wybór do konfiguracji wielomonitorowej, ale także idealne rozwiązanie do zastosowań biurowych, łącząc styl z funkcjonalnością.
Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
Częstotliwość odświeżania 100 Hz przekłada się na lepszą płynność obrazu. Migotanie obrazu jest zredukowane, a zmęczenie oczu jest również mniej odczuwalne. Zwiększona częstotliwość oznacza również łagodniejsze przejścia między kontrastowymi kolorami, płynniejsze sceny ruchu zarówno w filmach, jak i grach, a nawet zmniejszone migotanie kursora myszy.
Wszyscy wiemy, że patrzenie na ekran przez kilka godzin dziennie, zwłaszcza z bliskiej odległości, męczy wzrok. Dzieje się tak bardziej w przypadku monitorów niż telewizorów. Jednym z czynników odpowiedzialnych za ten stan rzeczy jest niebieskie światło emitowane przez ekran. Zredukowanie jego ilości automatycznie odciąża nasze oczy. Właśnie do tego służy funkcja Redukcji niebieskiego światła.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
| Producent | iiyama |
|---|---|
| Typ | do biura i domu |
| Przekątna | 27 cali |
| Rozdzielczość nominalna | 2560 x 1440 piksele |
| Typ ekranu | płaski |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Obszar aktywny | 597 x 336 mm |
| Głośniki | tak |
| Standard portów wideo | DisplayPort HDMI 2.0 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji plamki | 1 ms |
| Możliwość regulacji | pochył |
| Moc głośników | 2 x 2W |
|---|
| Redukcja migotania | tak |
|---|---|
| Filtr światła niebieskiego | tak |
| Zużycie energii w trybie pracy | 22 W |
|---|---|
| Klasa energetyczna (2021) | E |
| Porty wejścia/wyjścia | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 2.0 1 x słuchawkowe 2 x USB 3.2 gen 1 Type A |
|---|
| Format obrazu | 16:9 |
|---|---|
| Kontrast | 1300:1 |
| Kąt widzenia pion | 178 ° |
| Kąt widzenia poziom | 178 ° |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16.7 mln |
| Kolor obudowy | czarny |
|---|---|
| Szerokość | 613.5 mm |
| Wysokość | 435 mm |
| Głębokość | 189 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Akcesoria | kabel DP kabel HDMI kabel USB kabel zasilający |
|---|
Poznaj zasady i koszty dostawy.
Nietrafiony zakup? Spokojnie. Poznaj zasady zwrotów.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane