ProLite XUB2497HSU-B2
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XUB2497HSU jest idealny do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Częstotliwość odświeżania 100 Hz wraz z funkcją AdaptiveSync zapewnia natychmiastową, odczuwalną poprawę płynności obrazu. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność przy projektowaniu fotografii i stron internetowych. Wyposażony w głośniki, hub USB 2.0, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła zmniejszającą zmęczenie oczu oraz ergonomiczną podstawę o regulowanej wysokości 150 mm dla optymalnego komfortu użytkownika, sprawia, że ten 24-calowy monitor jest doskonałym wyborem zarówno do konfiguracji wielomonitorowych, jak i zastosowań biurowych.
Częstotliwość odświeżania 100 Hz przekłada się na lepszą płynność obrazu. Migotanie obrazu jest zredukowane, a zmęczenie oczu jest również mniej odczuwalne. Zwiększona częstotliwość oznacza również łagodniejsze przejścia między kontrastowymi kolorami, płynniejsze sceny ruchu zarówno w filmach, jak i grach, a nawet zmniejszone migotanie kursora myszy.
Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
| Producent | iiyama |
|---|---|
| Grupa produktowa | Monitory iiyama |
| Typ | do biura i domu |
| Typ ekranu | płaski |
| Przekątna | 23.8 cali |
| Rozdzielczość nominalna | 1920 x 1080 (Full HD) piksele |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Obszar aktywny | 527 x 297 mm |
| Głośniki | tak |
| Standard portów wideo | DisplayPort HDMI |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Czas reakcji plamki | 1 ms |
| Możliwość regulacji | obrót na podstawie (swivel) obrotowy ekran (pivot) pochył wysokość |
| Moc głośników | 2 x 2W |
|---|
| Redukcja migotania | tak |
|---|---|
| Filtr światła niebieskiego | tak |
| Zużycie energii w trybie pracy | 20 W |
|---|---|
| Klasa energetyczna (2021) | E |
| Porty wejścia/wyjścia | 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x słuchawkowe 2 x USB 2.0 Type-B |
|---|
| Format obrazu | 16:9 |
|---|---|
| Kontrast | 1300:1 |
| Kąt widzenia pion | 178 ° |
| Kąt widzenia poziom | 178 ° |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16.7 mln |
| Kolor obudowy | czarny |
|---|---|
| Szerokość | 538.5 mm |
| Wysokość | 350 mm (350-500 mm) |
| Głębokość | 209.5 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Akcesoria | kabel DisplayPort kabel HDMI kabel zasilający |
|---|---|
| Model | Iiyama Prolite XUB97HSU |
Poznaj zasady i koszty dostawy.
Nietrafiony zakup? Spokojnie. Poznaj zasady zwrotów.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane